Mbi 4 Muaj Qe Kam Mbet E Vetme, A Ka Ndokush Qe T’me Permbush Me K. Nga Ju?!

Mbi 4 muaj qe kam mbet e vetme, A ka ndokush qe t’me permbush nga ju HAP REK IAMEN ME POSHTE JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Nuk e di as vet si ka munsi un te jem e vetme 4muj e kaluar, sedi a ka me rend pa patur afer ndonje burr, por ja kalova disi por tani nuk mundem me ka ardh fundi edhe pse nga ju do ket te cilet do thon pse kerkon burr kur tash ke kalu 4muaj dhe je msu pa burr, e di se esht me mir te mos kem me burr por skam shka pres spo muj me duru… dua njohje te re dhe pik se nuk duroj me pa patur dikë qe t’ më perm bush ne sht rat… HAP REK IAMEN ME POSHTE LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTlN


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *