Jam Mami Qejfliije Jam 43 Vjeç Dhe Kam 12 Vite Martes, Por Vitet E Fundit Me Burrin Time Kry Enim Mard Hënie Shumë Rrallë Dhe Tani Kerkoj

Jam mami qejfliije jam 43 vjeç dhe kam 12 vite martes, por vitet e fundit me burrin time kry enim mard hënie shumë rrallë. Nuk e di se kush e kishte fajin nga ne të dy, por sa herë që unë kërkoja të bënim s b urri më thoshte se nuk ishte ne form te mir dhe vazhdimisht ai me refuzonte, por si beqare un kur isha shkoja me do cuna dhe me knaqeshin LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

fot dhe ende e enderroj at kohe me cunat qe ekishin te ma dh. Nji dit kur dola nga puna para se te hypi ne vetur nji cun me tha ej mami e poske gjoksin e madh, disi ne ato momente e ndihesha vetne shum te adhuruar dhe me kaploi nji ngrohtesi ne mes kembeve te mija. Un vetem qesha dhe e shikova me bisht te syrit cuni mu afrua me tha mami don te provojsh te ma dh , ithash ik mor se e martuar jom un por aj nuk u largojke dhe dhe cte bej e ftova ne shtepin time disi isha ma e sigurte me kapi nga mbrapa un shikoja kah dritaret dhe pa prit erdhi burri me veturen e ti por LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

edhe ai e kish pas nje te tjeter dhe kur e hapi deren ai mendonte se ende skam ardhur nga puna dhe aty mbetem te dyt pa fjal dhe nga ai moment u ndam un me ket te riuan vazhdoj ende por tani me shkon mendja ta drroj dhe ta provoj me dike tjeter pasi me un kam vendos te mos martohem por vetem te pa. llohem se kisha met un shum vite keq pa u knaq.. tani nese te pelqej me merr ne tel apo me shkruaj un vet te lajmrohem si te dush ti me mjafton te jesh merakli i madh i kti sporti… kurse ketu posht ke pamjet e mija si dukem un LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *