Shkodranja, filmime eotike me burrin milioner (VIDEO)

Modelja shkodrane me famë botërore Angela Martini nuk ndalet, sidomos pas martesës me milionerin rumun, Dragos Savulescu.

Pak ditë më parë përmes rrjeteve sociale bukuroshja shqiptare njoftoi se e ka kurorëzuar me martesë lidhjen me partnerin e saj.

Pastaj, Angela kohë pas kohë në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhe, që dukeshin si një set fotografik.

Por e gjitha duket të ketë qenë pjesë e një klipi, që modelja dhe burri i saj e kanë xhiruar.

Angela i ka publikuar tri video në Instagram, që janë në formë të një filmi të shkurtër të çiftit.

Regjinë e këtij xhirimi e ka bërë Ryan Gregory Phillips, ndërsa nuk mungojnë edhe skenat intime të dy protagonistëve.

E modelja shkodrane shfaqet jashtëzakonisht atraktive e veshur me të brendshme, ndërsa janë të pranishme edhe vallëzimet joshëse të saj.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *