VIDEO /Cifti, 45 minuta ks mbi nje pllake varri

Nje cif u filmua duke bere seks ne nje gur varri ne nje qytet te Britanise se Madhe. Video eshte filmuar ne Mancester dhe personi qe filmoi u rritullua disa here rreth varrezes me makine nderkohe qe ata nuk perfundonin.

Sipas tij marredhenia zgjati 45 minuta dhe ata nuk ndjeshehin te shqetesuar nga vendi ku po kryenin s.VlDEON SHIKONE KETU


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *