“T’I TREGOSH SE…”/ ÇFARË DUAN VËRTETË GRATË NË DHOMËN E GJUMIT?

Prej kohësh është një betejë mes gjinive, duke u përpjekur që të kuptojnë se çfarë po mendon partneri.

E dini çfarë mendojnë burrat dhe gratë kur bëhet fjalë për seksin? Në këtë artikull do të zbulojmë ndryshimet kryesore që partnerët zakonisht i mbajnë për vete, por që tani i kanë ndarë me “Sun Sexper”.

Çfarë duan gratë?

“E kam të vështirë të shkoj në shtrat nëse nuk jam i lidhur emocionalisht me dikë. Që të shprehem seksualisht, më duhet të takoj djem që më hapen”, shprehen gratë.

Më poshtë janë 5 gjërat që duan gratë:

-Cilësia ka rëndësi

-Djemtë të mbajnë erë të mirë

-Të jetë i ngadalshëm dhe i qëndrueshëm

-Nuk ka shumë rëndësi madhësia

Po djemtë çfarë duan?

-Duan t’i mbajini dritat ndezur

-Të gjejnë vende të ndryshme

-T’i lini ata që t’iu kënaqin juve

-T’i tregosh se po kënaqesh


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *