HISTORI/Ja si e tradhëtova burrin tim pas 23 vitesh martesë me një djalë 20-vjecar

Një grua 44 vjeçare ka rrëfyer se e ka tradhtuar burrin e saj pas 23 vitesh martesë, me një djalë rreth të njëzetave duke kërkuar përgjigjen e psikologes.

Ky është rrëfimi i saj:

E kam tradhtuar burrin tim me një djalë të ri që kam njohur në bingo. Ai është aq i ri sa mund të jetë djali im dhe kjo më ka emocionuar.Jam 44 vjet dhe jam e martuar prej 23 vitesh. Ne kemi një vajzë 22 vjec.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *