Vajza qe ju meson ta beni ate punen si delfin, shijo si asnjëherë dallgët e pasionit

Harrojini krahët dhe hidhuni ne detin e pasionit, ajo ç’ka ju duhet për këtë pozicion është pak ekulibër.

Në se jeni duke kërkuar për disa lëvizje të reja seksuale të tilla që të shkaktojnë dridhje të vërteta në dhomën tuaj të gjumit, ja disa manovra për ju.

Pozicioni i delfini në seks mund të çojë marrëdhënien tuaj seksuale në lartësi, gjerësi dhe thëllësi të reja dhe nuk është shumë e vështirë të realizohet.Pozicioni i delfinit në seks është ideal për ata që duan të zhyten në përvoja te reja seksuale.

Harrojini krahet dhe futuni ne det, aja ç’ka ju duhet për këtë pozicion është pak ekulibër.

Të dy partneret qëndrojnë në këmbë, gruaja qëndron para dhe një këmbë e saj është ngritur dhe është e vendosur rreth belit të burrit.

Ndërkohë ai qëndron me një këmbë drejtë dhe tjetrën të ngritur në majë të gishtave.

Burri e rras nga pas ndërsa është duke mbajtur te kofshët e saj ndërsa gruaja mund të vendos dorën në këmbën e burrit për një mbështetje ekstra.

Seksi delfin është i mirë për një penetrim të thellë.

Ky veprim nuk është vetëm i pëlqyeshëm sepse të lejon depërtimin e thellë, por gjithashtu i jep hapësirë burrit të përdorë dorën e tij të lirë për ta endur rreth trupit të gruas duke i sjelle asaj ledhatime që nxisin pasionin.

Dhe për më shumë kënaqësi, pse të mos shtosh një vibrator ose një lubrifikues në këtë miks?

Bëhuni gati për “det” dhe shijoni fundin e lumtur.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *