“U kthye në shtëpi me një vibrator”- Rrëfen burri: Sigurohem që të bëjmë seksdisa herë në javë, por ajo..

“Nuk është shaka: Që kur gruaja ime erdhi në shtëpi me një vibrator, ajo nuk dëshiron më të bëjë seks me mua”, rrëfen një 36 vjeçar.

Rrëfimi i plotë:

E dashur psikologe: Gruaja ime e do lodrën e saj të seksit më shumë sesa mua.

closevolume_off
Kemi gjashtë vjet që jemi bashkë. Ajo është 32 dhe unë jam 36.

MEHR ERFAHREN
Ne kemi shkuar gjithmonë mirë dhe kemi një jetë seksuale të rregullt, gjë që më pëlqen. Sigurohem që ta bëjmë disa herë në javë.

Nuk e di nëse gruaja ime përjeton orgazëm, ajo kurrë nuk thotë, ajo thjesht kthehet dhe fle më pas.Shoqja e saj më e mirë nga puna e ftoi në një festë me të brendshme dhe lodra seksi dhe unë u trondita që gruaja ime donte të shkonte.

Ajo u kthye në shtëpi me një vibrator.

Ajo ishte mjaft e turpshme për këtë në fillim, por tani ajo dëshiron ta përdorë atë sa herë që bëhemi intim.

Ajo thotë se tani nuk shqetësohet për seksin me mua, por më mungon vërtet intimiteti.

Përgjigjja e psikologes: Nëse edukimi i saj e ka mësuar të ndihet e frenuar seksualisht, lodra seksi do t’i tregojë asaj kënaqësinë që mund të ndiejë – por ajo mund ta ketë këtë ndjesi edhe me ju. Shumica e grave nuk përjetojnë orgazëm vetëm përmes marrëdhënieve seksuale.

Ajo shoqërohet me stimulimin manual të atyre zonave erogjene që sjellin një dimension të ri në seks.

Herën tjetër, kërkojini asaj t’ju tregojë se çfarë bën vibratori duke i drejtuar duart tuaja në vendin e duhur.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *