Ma Bënte Ate Gjene Qdo Nate Me Nje Fjale Ngopeshim Gjate Asaj Pune Gjithcka Mbaroj Per Clcat E Mia Te Medha Kur.

Une u martova ne moshe te re,ishin prinderit ata qe zgjodhen burrin e jetes sime.Ne fillim te marteses ishte gjithqka e mrekullueshme kalonim shume mire se bashku,pershtateshim me njeri tjetrin dhe benim ate gjene qdo nate me nje fjale ngopeshim me njeri tjetrin. Per ta pare Superfoton e kesaj vajze Por gjithqka perfundoi kur burri im filloi te punonte si vozites kamioni ne nje ndermarje private dhe udhetonte ne shtetet fqinje, mungonte shum ne shtepi kishte raste kur 1 jave nuk ishte ne shtepi dhe kur vinte ishte i lodhur dhe nuk ma kushtonte vemendjen fare. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *